Etykiety produktów

Etykiety produktów dają ogromne możliwości w kreowaniu wizerunku produktów dla Twojej marki. Możesz tworzyć wygląd swoich produktów poprzez stylizowane etykiety. Dzięki technologią masz możliwość wykonać etykiety na każdy rodzaj produktów. 

Etykiety produktów

Oryginalne Etykiety produktów

Stwórz etykiety produktów, które będą idealne dla charakteru Twojej marki. U nas dostępna jest szeroka gama opcji dla wykończenia i specyfikacji etykiet — masz pełną dowolność w  mieszaniu i dopasowywaniu etykiety do produktów. Wybierz odpowiedni rozmiar i kształt dla swoich artykułów spożywczych i napojów lub produktów kosmetycznych. Nasz zespół pomoże Ci w we wszystkim.

Twoje etykiety produktowe mogą być tworzone w dowolnym rozmiarze, w dowolnym kształcie, zamawiane w dowolnej ilości – tak, aby dopasować je do sprzedawanego produktu.

Zapraszam do wyboru tego, czego naprawdę potrzebujesz, aby stworzyć wyjątkowe produkty.

ZAPYTAJ O DARMOWĄ WYCENĘ:

Specyfikacja

Wymiar: Dowolny rozmiar i kształt  

Drukowanie: CMYK

Materiał: Fiolia

Ilość: Dowolna

Wykończenie: Połysk, Mat, Gloss, Matte,  Spot UV

Personalizacja: Złota / Srebrna folia, Fluorescencja

Cechy produktu: Wodoodporny, Odporny na słońce, Zapisywalny markerem permanentnym, Odporny na mycie w zmywarce

Etykiety produktów

Dowolny projekt

To Ty decydujesz jak będzie wyglądałaidealna etykieta

Dostawa w UE

Dostarczamy nasze produkty na terenie UE

lokalna produkcja

Produkcja odbywa się na terenie EU

Etykiety produktów - realizacje

Poszukaj inspiracji w naszych pracach, może dzięki temu wpadniesz na rozwiązanie dla swojego biznesu

pudełka z logo

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

FAQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Etykiety produktów

Druk etykiet na produkty to cały proces. Proces druku naklejek zaczyna się od projektu graficznego. Koncepcja i projekt etykiety jest bardzo ważny, gdyż od tego zależy rodzaj techniki i folii użytej do produkcji – w zależności od przeznaczenia. Dzięki czemu idealnie dopasowany wzór oraz specyfikacja etykiety będzie współgrał z oklejanym później przedmiotem.

Nasza firma realizuje gotowe projekty oraz indywidualne zamówienia. Posiadamy wykrojniki dla projektantów (AI, PDF) oraz umożliwiamy stworzenie zupełnie nowych, oryginalnych projektów zgodnie z oczekiwaniami klientów. Dlatego Nasi fachowcy w studiu graficznym są w stanie zrealizować każdy projekt klienta, który poszukuje etykiety na produkty, które będą idealną wizytówką ich firmy.

Nasi klienci mogą wybrać kolorystykę projektu z szerokiej gamy kolorystycznej (CMYK) oraz wybrać metodę zadruku (druk/offset). Dodatkowo, na życzenie klienta naklejki na miarę mogą być wykończone folią matową lub błyszczącą. Chętnie wykonamy również na nich spersonalizowane ozdobniki typu: złocenia, pokrycie lakierem UV oraz inne dodatki. Oferta obejmuje naklejki w wielu rozmiarach.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego też wycenę uzgadniamy bezpośrednio z zainteresowanym klientem. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Czas realizacji etykiet na produkty jest zależny od wielu czynników – rozmiaru, przeznaczenia czy też nakładu.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z dbałością o szczegóły, dlatego też czas oczekiwania różni się w zależności od projektu. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

W czym się specjalizujemy?

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, stosowanie plików cookies oraz akceptujesz warunki, sformułowane w polityce prywatności.