opakowanie z nadrukiem

opakowanie z nadrukiem

Planując wizerunek marki oraz sprzedawanych produktów warto pomyśleć o tym jak wyglądają opakowanie z nadrukiem, których będziemy używać. Wiele firm skupia się na produkcie, zapominając, że w wielu przypadkach opakowanie jest elementem, który decyduje o zakupie i odbiorze produktu przez klienta.

Specyfikacja

Wymiar: Dowolny rozmiar i kształt  

Drukowanie: CMYK, Pantone

Materiał: Naturalna tektura falista, Bielona tektura

Ilość: 50 – 50000

Wykończenie: Nadruk

Proces: Wycinanie matrycowe, Klejenie

Personalizacja: Dowolny projekt z logo

Produkcja: Wizualizacja, 3D Mock-up, Prototyp 

opakowanie z nadrukiem

Opakowanie z nadrukiem z charakterem

Zadbamy, aby Twoje opakowanie z nadrukiem wyróżniały się unikatowym designem i jakością wykonania. Do produkcji korzystamy tylko z materiałów renomowanych producentów, dbamy o najwyższą jakość wykonywanych usług.

Jeżeli już od początku zadbasz o wysoką jakość opakowania dla Twojej firmy – zostaniesz zapamiętany na rynku. Konsumenci częściej wybierają charakterystyczne identyfikacje wizualne opakowań, które jakością nie odstępują wyglądowi. Dlatego warto zadbać nie tylko o projekt pudełek, ale również należy skupić się na doskonałym wykonaniu.

ZAPYTAJ O DARMOWĄ WYCENĘ:

Nadający się do recyklingu

Materiał może zostać wykorzystany ponownie

Materiał z Certyfikatem FSC

Materiał pochodzi z kontrolowanych lasów i tartaków

Wielokrotnego użytku

Materiał zaprojektowany z myślą o ponownym użytkowaniu

Dowolny projekt

To Ty decydujesz jak będzie wyglądać opakowanie z nadrukiem

Dostawa w UE

Dostarczamy nasze produkty na terenie UE

lokalna produkcja

Produkcja odbywa się na terenie EU

Opakowanie z nadrukiem - realizacje

Poszukaj inspiracji w naszych pracach, może dzięki temu wpadniesz na rozwiązanie dla swojego biznesu

pudełka z logo

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

FAQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące opakowań z nadrukiem

Nasza firma realizuje gotowe projekty oraz indywidualne zamówienia. Posiadamy wykrojniki dla projektantów (AI, PDF) oraz umożliwiamy stworzenie zupełnie nowych, oryginalnych projektów zgodnie z oczekiwaniami klientów. Dlatego Nasi fachowcy w studiu graficznym są w stanie zrealizować każdy projekt klienta, który chce posiadać opakowania z nadrukiem, które będą idealną wizytówką ich firmy.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego też wycenę uzgadniamy bezpośrednio z zainteresowanym klientem. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Minimalna ilość opakowań z nadrukiem wykonanych w tej technologii wynosi około 50 sztuk.

Oczywiście, że tak. Przed końcową realizacją opakowań z nadrukiem wykonamy dla Państwa prototypy – dzięki czemu klient dokładnie może sprawdzić opakowanie oraz zobaczy, jaki będzie efekt końcowy zamówienia.

Nasi klienci mogą wybrać kolorystykę projektu z szerokiej gamy kolorystycznej (CMYK) oraz wybrać metodę zadruku (druk/offset). Dodatkowo, na życzenie klienta pudełka z logo mogą być wykończone folią matową lub błyszczącą. Chętnie wykonamy również na nich spersonalizowane ozdobniki typu: złocenia, pokrycie lakierem UV oraz inne dodatki. Oferta obejmuje pudełka w wielu rozmiarach. Nie znalazłeś takiego, który Cię interesuje? Napisz do nas. Wykonany je według Twojego życzenia (minimalna wówczas ilość zamówienia to 100 sztuk).

 

Maksymalny czas oczekiwania wynosi 7 dni. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z dbałością o szczegóły, dlatego też czas oczekiwania na gotowe pudełka z nadrukiem różni się w zależności od projektu. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

W czym się specjalizujemy?

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, stosowanie plików cookies oraz akceptujesz warunki, sformułowane w polityce prywatności.