Projektowanie opakowań

W każdej branży wiele osób chce posiadać oryginalne, niepowtarzalne projekty opakowań dla swoich firm.  Dlatego proponujemy projektowanie opakowań, propozycje i rozwiązania dla wszystkich, którzy stawiają na jakość, indywidualność i precyzję. Wiemy, że dobrze zaprojektowane pudełka sprawią, że zostaniesz zapamiętany.

Projektowanie opakowań

Kompleksowe projektowanie opakowań

Zapewniamy profesjonalne projektowanie opakowań oraz naklejek w zależności od cech charakterystycznych Twojej marki oraz specyfikacji produktu, które sprzedajesz.

Konsumenci coraz częściej wybierają charakterystyczne identyfikacje wizualne opakowań, które pod względem jakości nie ustępują wyglądowi. Dlatego warto zadbać nie tylko o projekt opakowania, ale także o perfekcyjne wykonanie i wykończenie.

Nasz profesjonalny zespół projektantów zawsze służy pomocą zgodnie z Twoimi potrzebami.

ZAPYTAJ O DARMOWĄ WYCENĘ:

Specyfikacja

Wymiar: Dowolny rozmiar i kształt  

Drukowanie: CMYK, Pantone

Materiał: Tektura falista, 10pt to 28pt (60lb to 400lb), Eco-tektura

Ilość: 100 – 50000

Wykończenie: Połysk, Mat, Gloss, Spot UV

Proces: Wycinanie matrycowe, Klejenie, Perforacja

Personalizacja: Złota / Srebrna folia, Tłoczenie,  Płyta PVC

Produkcja: Wizualizacja, 3D Mock-up, Prototyp 

Projektowanie opakowań

Dowolny projekt

To Ty decydujesz jak będzie wyglądało idealne pudełko

Dostawa w UE

Dostarczamy nasze produkty na terenie UE

lokalna produkcja

Produkcja odbywa się na terenie EU

Projektowanie opakowań - realizacje

Poszukaj inspiracji w naszych pracach, może dzięki temu wpadniesz na rozwiązanie dla swojego biznesu

pudełka z logo

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

FAQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące projektowania opakowań

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego też wycenę uzgadniamy bezpośrednio z zainteresowanym klientem. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Maksymalny czas oczekiwania wynosi 7 dni. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z dbałością o szczegóły, dlatego też czas oczekiwania na gotowy projekt różni się w zależności od projektu. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Nasza firma realizuje gotowe projekty oraz indywidualne zamówienia. Posiadamy wykrojniki dla projektantów (AI, PDF) oraz umożliwiamy stworzenie zupełnie nowych, oryginalnych projektów zgodnie z oczekiwaniami klientów. Dlatego Nasi fachowcy w studiu graficznym są w stanie zrealizować każdy projekt klienta, który chce posiadać pudełka z logo, które będą idealną wizytówką ich firmy.

Tak projekt może być wykonany zdalnie, nie musisz się pojawiać u nas w biurze osobiście, aczkolwiek zawsze nam miło kiedy odwiedzają nas klienci 🙂

Nasi klienci mogą wybrać kolorystykę projektu z szerokiej gamy kolorystycznej (CMYK) oraz wybrać metodę zadruku (druk/offset). Dodatkowo, na życzenie klienta pudełka z logo mogą być wykończone folią matową lub błyszczącą. Chętnie wykonamy również na nich spersonalizowane ozdobniki typu: złocenia, pokrycie lakierem UV oraz inne dodatki. Oferta obejmuje pudełka w wielu rozmiarach. Nie znalazłeś takiego, który Cię interesuje? Napisz do nas. Wykonany je według Twojego życzenia (minimalna wówczas ilość zamówienia to 100 sztuk).

 

W czym się specjalizujemy?

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, stosowanie plików cookies oraz akceptujesz warunki, sformułowane w polityce prywatności.