Pudełka wysyłkowe

Pudełka wysyłkowe z logo twojej firmy to idealna forma reklamy.  Dopasowane na wymiar są wykorzystywane do różnych celów biznesowych i marketingowych. Oferowane przez nas pudełka są unikalne.

pudełka wysyłkowe

Oryginalne pudełka wysyłkowe

Jeśli potrzebujesz zaprojektować niestandardowe pudełka wysyłkowe, nasz zespół zawsze służy pomocą. Nasze pudełka są wykonane z  najwyższej jakości produktów z dbałością o szczegóły. W projekcie można dopasować nie tylko kształt pudełka, ale także design i kolor.

Bez względu na to, jaki projekt wybierzesz, wyprodukujemy dla Ciebie nawet najbardziej skomplikowane pudełka wysyłkowe.

Z nami masz pełną swobodę w doborze wykończenia oraz kolorystyki. Jeśli potrzebujesz projektu opakowania, nasz zespół przygotuje dla Ciebie projekt, wizualizację, prototyp i zajmie się produkcją. 

ZAPYTAJ O DARMOWĄ WYCENĘ:

Specyfikacja

Wymiar: Dowolny rozmiar i kształt  

Drukowanie: CMYK, Pantone

Materiał: Tektura falista

Ilość: 100 – 50000

Wykończenie: Połysk, Mat, Gloss, Matte,  Spot UV

Proces: Wycinanie matrycowe, Klejenie

Personalizacja: Złota / Srebrna folia, Tłoczenie

Produkcja: Wizualizacja, 3D Mock-up, Prototyp 

pudełka wysyłkowe

Dowolny projekt

To Ty decydujesz jak będzie wyglądało idealne pudełko

Dostawa w UE

Dostarczamy nasze produkty na terenie UE

lokalna produkcja

Produkcja odbywa się na terenie EU

Pudełka wysyłkowe - realizacje

Poszukaj inspiracji w naszych pracach, może dzięki temu wpadniesz na rozwiązanie dla swojego biznesu

pudełka z logo

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

FAQ

Najczęściej zadawane pytania dotyczące pudełek wysyłkowych

Minimalna ilość pudełek z logo wykonanych w tej technologii wynosi około 200 sztuk.

Nasza firma realizuje gotowe projekty oraz indywidualne zamówienia. Posiadamy wykrojniki dla projektantów (AI, PDF) oraz umożliwiamy stworzenie zupełnie nowych, oryginalnych projektów zgodnie z oczekiwaniami klientów. Dlatego Nasi fachowcy w studiu graficznym są w stanie zrealizować każdy projekt klienta, który chce posiadać pudełka z logo, które będą idealną wizytówką ich firmy.

Maksymalny czas oczekiwania wynosi 7 dni. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z dbałością o szczegóły, dlatego też czas oczekiwania na gotowe pudełka z logo różni się w zależności od projektu. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Oczywiście, że tak. Przed końcową realizacją pudełek z logo wykonamy dla Państwa prototypy opakowań – dzięki czemu klient dokładnie może sprawdzić opakowanie oraz zobaczy, jaki będzie efekt końcowy zamówienia.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dlatego też wycenę uzgadniamy bezpośrednio z zainteresowanym klientem. W celu ustalenia szczegółów czekamy na wiadomość: biuro@punktreklam.com

Nasi klienci mogą wybrać kolorystykę projektu z szerokiej gamy kolorystycznej (CMYK) oraz wybrać metodę zadruku (druk/offset). Dodatkowo, na życzenie klienta pudełka z logo mogą być wykończone folią matową lub błyszczącą. Chętnie wykonamy również na nich spersonalizowane ozdobniki typu: złocenia, pokrycie lakierem UV oraz inne dodatki. Oferta obejmuje pudełka w wielu rozmiarach. Nie znalazłeś takiego, który Cię interesuje? Napisz do nas. Wykonany je według Twojego życzenia (minimalna wówczas ilość zamówienia to 100 sztuk).

 

W czym się specjalizujemy?

Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, stosowanie plików cookies oraz akceptujesz warunki, sformułowane w polityce prywatności.